חדרים

סוויטת נעם

סוויטת נעם שלנו מושלמת עבור זוגות אוהבים המעוניינים באירוח רומנטי במבנה ייחודי ואותנטי עם פינת ישיבה בחדר מעל באר בת 200 שנה, ובוסתן יפהפה עם מקומות ישיבה. החדר בגודל של כ-25 מ"ר ומציע מיטת קווין מרווחת, טלוויזיה חכמה עם גישה לאינטרנט, שירותים, מקלחת מפנקת, ארון, מקרר וקומקום להכנת קפה או תה.

סוויטת אלון

סוויטת אלון שלנו מושלמת עבור זוגות אוהבים המעוניינים באירוח רומנטי במבנה ייחודי ואותנטי עם בוסתן יפהפה עם מקומות ישיבה ויציאה לגינה. החדר בגודל של כ-25 מ"ר ומציע מיטת קווין מרווחת טלוויזיה חכמה עם גישה לאינטרנט, שירותים, מקלחת מפנקת ,ארון , מקרר וקומקום להכנת קפה או תה.

סוויטת אלה

סוויטת אלה שלנו מושלמת עבור זוגות אוהבים המעוניינים באירוח רומנטי במבנה ייחודי ואותנטי עם בוסתן יפהפה עם מקומות ישיבה ויציאה לגינה. החדר בגודל של כ-21 מ"ר ומציע מיטת קווין מרווחת טלוויזיה חכמה עם גישה לאינטרנט, שירותים, מקלחת מפנקת ,ארון , מקרר וקומקום להכנת קפה או תה.

סוויטת שקד

סוויטת שקד שלנו מושלמת עבור זוגות אוהבים המעוניינים באירוח רומנטי במבנה ייחודי ואותנטי עם בוסתן יפהפה עם מקומות ישיבה ויציאה לגינה. החדר בגודל של כ-21 מ"ר ומציע מיטת קווין מרווחת טלוויזיה חכמה עם גישה לאינטרנט, שירותים, מקלחת מפנקת ,ארון , מקרר וקומקום להכנת קפה או תה.

חדר קלאסיק

חדר הקלאסיק שלנו בגודל של כ-17 מ"ר, ממוקם בקומת הקרקע ויכול לארח עד שלושה אורחים בנוחות. החדר מעוצב בסגנון וינטג', עם מרצפות מצוירות, יוצר אווירה אותנטית וייחודית. החדר מציע מיטה זוגית או שתי מיטות נפרדות, טלוויזיה חכמה עם גישה לאינטרנט, מקלחון עם ראש מקלחת מפל מפנק, מקרר וקומקום להכנת קפה או תה.
*קיים בחדר חלון פנימי.

חדר סטודיו ​​

חדר הסטודיו שלנו מושלם עבור זוגות אוהבים המעוניינים באירוח רומנטי במבנה ייחודי ואותנטי. החדר בגודל של כ-18 מ"ר ומציע מיטת קווין מרווחת או 2 מיטות יחיד, טלוויזיה חכמה עם גישה לאינטרנט, מקלחון עם ראש מקלחת מפל מפנק, מקרר וקומקום להכנת קפה או תה.

חדר סטודיו דלקס ​

החדר המרווח ביותר שלנו, בגודל של כ-20 מ"ר, מציע מרפסת מקורה עם פינת ישיבה, ויכול לארח עד שני אורחים בנוחות.​ החדר מציע מיטת קווין מרווחת, טלוויזיה חכמה עם גישה לאינטרנט, מקלחון עם ראש מקלחת מפל מפנק, מקרר וקומקום להכנת קפה או תה.

באדג'ט

חדר הבאדג'ט שלנו בגודל של כ-15 מ"ר, מצוין למי שמחפש "לשים ת'ראש" ולצאת לחוות את העיר.
ממוקם בקומת הקרקע או בקומה השנייה ויכול לארח עד שני אורחים. החדר מעוצב בסגנון אותנטי ייחודי. בחדר מיטה זוגית או שתי מיטות נפרדות, טלוויזיה חכמה עם גישה לאינטרנט, מקלחון עם ראש מקלחת מפל מפנק, מקרר וקומקום להכנת קפה או תה.
החדר ללא חלון אך עם מערכת מיזוג.